כיצד מטפלים בתכשיטי כסף וגולדפילד?

תכשיט בקליק
הרשמה / כניסת לקוחות
סל קניות
ההזמנות שלי
כיצד מטפלים בתכשיטי כסף וגולדפילד?  מערכת תכשיט בקליק


במאמר שלפניכם נספק לכם מספר טיפים חשובים, שיסבירו לכם כיצד לטפל

בתכשיטי הכסף וגולדפילד שלכם, ומדריך של 'עשה ואל תעשה',

שיבטיח להם אריכות ימים ויופי שלא ידעכו.


תכשיטי כסף ותכשיטי גולדפילד הם תכשיטים נפוצים ואהובים, הנמצאים במגירת התכשיטים של רוב הנשים.
הטיפול הנכון בתכשיטי כסף ובתכשיטי גולדפילד יבטיח לכם שישמרו על יופיים לאורך שנים וימשיכו ולהקרין מיופיים על העונדת אותם, כפי שהיו ביום בו הם נקנו.

במאמר שלפניכם נספק לכם מספר טיפים חשובים, שיסבירו לכם כיצד לטפל בתכשיטי הכסף

והגולדפילד שלכם, ומדריך של 'עשה ואל תעשה', שיבטיח להם אריכות ימים ויופי שלא ידעכו.

במאמר נוסף באתר שלנו תוכלו ללמוד את כל סודות האחסנה הנכונה,

עליהם יש להקפיד כאשר אתם רוכשים תכשיטי כסף ותכשיטי גולדפילד.

תכשיטי כסף

תכשיטי כסף הם בעלי נטייה טבעית להשחרה, ואין צורך להילחץ מן התהליך. במטרה למנוע את השחרתם של תכשיטי הכסף, חשוב להבין את הגורמים המניעים את התהליך.

אחד הגורמים המרכזיים בהשחרתם של תכשיטי הכסף הוא רמת החומציות של העור.

ככל שרמת החומציות של העור עולה, תגבר גם נטייתם של התכשיטים להשחיר. רמת החומציות הטבעית של העור אינה בשליטתנו, אך גורמים כגון פעילות גופנית למשל, מגבירים את ההזעה ומעלים את החומציות. לכן כדאי להסיר את תכשיטי הכסף לפני פעילות גופנית, אך ניתן ואף מומלץ להתקלח עם תכשיטי הכסף. המים והסבון מאזנים את רמת החומציות של העור ומסייעים גם להסיר את הכתמים השחורים הפוגעים במראם של התכשיטים. מי בריכה המכילים כלור או מי ים המכילים מלח, לעומת זאת, אינם מומלצים ולכן כדאי להסיר את תכשיטי הכסף לפני הטבילה בבריכה או בים.

באתר שלנו אתם יכולים לרכוש מוצרי ניקוי המיועדים לתכשיטי כסף, כגון מטלית מיוחדת ונוזל ניקוי יעודי לתכשיטי כסף. שימוש בהם על בסיס קבוע יסייע לכם לשמר את תכשיטי הכסף שלכם מבריקים וזוהרים וימנע את תהליך ההשחרה, הפוגע באופן שיטתי בתכשיטי הכסף היקרים לכם.

תכשיטי גולדפילד

תכשיטי גולדפילד, בניגוד לתכשיטים מצופי זהב, הם תכשיטים בהם הזהב מהווה חלק משמעותי מן התכשיט, הן מבחינת כמותו והן מבחינת תהליך ההיתוך שהוא עובר, הגורם לכך שהוא מתרכב עם המתכת שמתחתיו. משום כך, תכשיטי הגולדפילד האיכותיים שאנו מעצבים, ושאותם תוכלו למצוא אצלנו באתר, אינם מתקלפים ומתנהגים כתכשיטי זהב לכל דבר. עבודת התכשיטנות שלנו מבטיחה כי תכשיטי הגולדפילד שלנו לא ישחירו וישמרו על הברק והזוהר שלהם במשך שנים. תכשיטי גולדפילד מסוימים נוטים להשחיר, משום שבתהליך העיבוד שלהם הם עברו ליטוש יתר או הלחמה, שפגעו בעמידותם וחשפו את המתכת שמתחת לשכבת הזהב. תכשיטים אלה יכולים לעבור ציפוי זהב מחודש, שישיב להם את עמידותם. תכשיטי גולדפילד משתלבים נפלא עם שלל אבני חן, כגון קריסטל סברובסקי.

כיצד לנקות תכשיטי גולדפילד?

במידה ואתם רוצים לנקות את תכשיטי הגולדפילד שלכם, תוכלו לטבול אותם בנוזל קליה ורוד למשך מספר דקות. אחר כך הוציאו את התכשיט, שטפו אותו במים נקיים ויבשו בעדינות, מבלי לשרוט אותו. התהליך ישיב לתכשיט את הזוהר והברק שלו ויעניק לו חיים חדשים.
כמו כן, באתר שלנו אתם יכולים לרכוש מוצרי ניקוי המיועדים לתכשיטי גולדפילד, כגון מטלית מיוחדת ונוזל ניקוי יעודי לתכשיטי גולדפילד.


לסיכום, טיפול נאות יבטיח לכם כי תכשיטי הכסף וגולדפילד שלכם יאריכו ימים וימשיכו לשרת אתכם נאמנה ולהקרין את יופיים ואיכותם לאורך שנים. חשוב, עם זאת, לטפל בכל תכשיט בהתאם לסוג החומרים מהם הוא עשוי ולספק לו את הטיפול המתאים לו ביותר.

 

שרשרת כסף בסגנון עניבה עם אבני סברובסקי אדומות בצורת פרפר
   התכשיט משתתף במבצע לפתיחת הקיץ   הרשמ...
עגיל כסף חוליות
   התכשיט משתתף במבצע לפתיחת הקיץ   הרשמ...
המוצרים הנמכרים ביותר
מגן דוד  גולדפילד  ג'יפסי  שרשרת שם  שרשרת כסף  סברובסקי  כסף  פנינה  שרשרת גולדפילד  אופל  חמסה  צמיד מרוקאי 
שתף |
כל הזכויות שמורות תכשיט בקליק (ע.מ.) 2022  |   contact@taclick.co.il
 סגור  הזז