איך להתאים מתנה לאישה?

תכשיט בקליק
הרשמה / כניסת לקוחות
סל קניות
ההזמנות שלי
איך להתאים מתנה לאישה?  מערכת תכשיט בקליק

מתקשים לבחור מתנה לאישה? לרשותכם מדריך קצר הכולל מספר כללי זהב וטיפים לרכישת תכשיטים לאישה

רכישת מתנה לאישה, בדומה לעיתים לרכישת מתנה לגבר, עשויה להיות משימה לא פשוטה כלל. תהיינה העדפותיה של האישה מה שתהיינה, אין ספק כי כל אישה תתרגש עד עמקי נשמתה אם תקבל תכשיטים במתנה. משום כך, רכישת תכשיטים במתנה היא בחירה בטוחה עבור כל אישה.

מהן השאלות עימן תידרשו להתמודד בקניית מתנה לאישה?
עם זאת, גם ההחלטה לקנות לאישה תכשיטים אינה פותרת את כל הבעיה ואף מעוררת שאלות נוספות: איזה תכשיטים לקנות? מה מתאים לה? מה הסגנון שלה? מה היא צריכה? מה ישתלב עם הפריטים שכבר יש לה? וכן הלאה, שאלות משאלות שונות.

במטרה לסייע לכם, נציע לכם מדריך קצר ובו מספר כללי זהב וטיפים לרכישת תכשיטים במתנה לאישה. משום שתחום התכשיטים הוא תחום רחב, ניקח מקרה של תכשיט לדוגמא, אשר העקרונות המתאימים לו ניתנים להרחבה לרכישת כל תכשיט באשר הוא. התכשיט בו נבחר הוא תליון, ובואו נתחיל יחדיו את המסע שלנו ונראה כיצד מתאימים תליון, כך שיהיה הבחירה הטובה ביותר עבור האישה המסוימת למענה אנו רוכשים.

מה כולל תליון?
ראשית כל, נבחן מהו תליון. תליון הוא שילוב, הכולל את השרשרת הנושאת אותו ואת התליון עצמו. אופיו הכולל של התכשיט מורכב מן השילוב בין שני המרכיבים הללו, ויש צורך לבצע בחירה נכונה בכל אחד מהם, על מנת שכל אחד מהם יתאים לאישה ויחד יצליחו ליצור את השילוב המושלם.

מהם הדברים שיש לבחון ברכישת תליון?
• סגנון – מהו הסגנון המאפיין אותה ואת פריטי הלבוש שלה? האם היא מוקפדת בלבושה או "זרוקה"? האם היא מעדיפה תכשיטי יוקרה או תכשיטים עממיים יותר? כל סגנון מכתיב בחירות שונות ויכוון אותך אל מאפיינים שונים של תליון בו תוכל לבחור.
• בחירת הסמל – תליון עשוי להיות מופשט, כדוגמת צורה גיאומטרית כללית למשל או מוחשי יותר וסמלי ולכלול סמלים בעלי משמעות והיסטוריה מפוארת – כגון מגן דוד, חמסה ושאר סמלים יהודיים או כלליים. לשם כך, צריך להכיר את האישה ואת העדפותיה ולדעת איזה תליון יקלע טוב יותר לטעמה. מובן מאליו שכאשר אתה בוחר תליון שנועד לסמל את אהבתך, למשל, תליון בצורת לב יהווה את הגילום המושלם של רגשותיך כלפיה.
• סוג השרשרת ומבנה גופה של האישה – עבה או דקה, ארוכה או קצרה, חוליות קטנות או חוליות גדולות... כל אלה הן בחירות אפשריות ויש להתאימן אל מבנה גופה של האישה. אישה בעלת צוואר דק וארוך, לדוגמה, תעדיף תליון מחמיא, המתנוסס על גבי שרשרת ארוכה שתדגיש את צווארה. אישה בעלת צוואר עבה יותר, מנגד, תיראה מחמיא יותר עם תליון התלוי על שרשרת קצרה יותר.
• בחירת החומר – קיימים חומרים שונים שיכולים להרכיב את השרשרת ואף את התליון עצמו. חומרים פופולאריים במיוחד בקרב קהלים רחבים ונשים בנות כל הגילאים הם גולדפילד וכסף. כל אחד מן החומרים הללו יתאים לסגנון שונה וכדאי לבחור את המועדף עליך, כמובן שישנם תכשיטים שמעוצבים עם שני החומרים – כסף וגולדפילד.
• עם אבן חן או בלעדיה – האם תבחר תליון הכולל אבן חן או שתעדיף תליון בלעדיה? אבן חן, כשמה כן היא. היא מתאפיינת בחן רב ויכולה להוסיף יופי אף לשרשרת פשוטה.
• התקציב – אין מנוס כמובן מלהתייחס לסוגיה זו. התקציב יהיה מורה הנבוכים הראשוני שלך, ורצוי להגדיר מראש מהו התקציב שתכננת להוציא, על מנת לצמצם את אפשרויות הבחירה הניצבות בפניך.
• אם אתה רוכש תליון שאמור להתאים במיוחד לבגד מסוים, רצוי לבחון את מאפייני הבגד ולחשוב מה מבין האפשרויות של תליונים הניצבים בפניך יעשה לבגד וללובשת אותו את השירות הטוב ביותר ויחמיא להם.

כל הנתונים הללו יקלו מאוד על תהליך בחירת התליון עבור האישה. מעבר לכך, התייעצות עם חברה ובחינה של מגירת התכשיטים של האישה יוכלו גם הם לספק לך מידע רב ערך, שיבטיח לך בחירה מוצלחת וקולעת.

לסיכום, רצוי להגדיר מראש את צרכיך ואת מאפייניה של האישה, בטרם תסקור את המבחר הגדול של תכשיטים העומד לרשותך. באופן כזה, תוכל לכוון עצמך טוב יותר אל האפשרויות המתאימות לך ולאישה המאושרת לה אתה מעניק מתנה, ולהבטיח לעצמך בחירה מוצלחת, שתהפוך את המתנה שלך להצלחה וודאית.

שרשרת כסף בסגנון עניבה עם אבני סברובסקי אדומות בצורת פרפר
   התכשיט משתתף במבצע לפתיחת הקיץ   הרשמ...
עגיל כסף חוליות
   התכשיט משתתף במבצע לפתיחת הקיץ   הרשמ...
המוצרים הנמכרים ביותר
מגן דוד  גולדפילד  ג'יפסי  שרשרת שם  שרשרת כסף  סברובסקי  כסף  פנינה  שרשרת גולדפילד  אופל  חמסה  צמיד מרוקאי 
שתף |
כל הזכויות שמורות תכשיט בקליק (ע.מ.) 2022  |   contact@taclick.co.il
 סגור  הזז