איך תתאימו את התכשיט הנכון לאירוע?

תכשיט בקליק
הרשמה / כניסת לקוחות
סל קניות
ההזמנות שלי
איך תתאימו את התכשיט הנכון לאירוע?  מערכת תכשיט בקליק
התאמת התכשיט הנכון לאירוע עשויה להיות קשה לפחות כמו בחירת הבגדים הנכונים. במאמר שלפניך נספק לך מבחר של טיפים, שיקלו על ההתלבטות התמידית ויקצרו את הזמן שאת מבלה מול תיבת התכשיטים שלך

תכשיטים יכולים להיות חלק מן ההופעה היומיומית שלנו, אך יכולים גם לשדרג את הופעתנו באירועים בהם אנו לוקחים חלק. התאמת התכשיטים הנכונים להופעה ולאירוע היא סוג של אמנות, ובמאמר שלפניכם נספק לכם מדריך קצר, שיקל עליכן את הבחירה בתכשיטים הנכונים שישלימו וישדרגו כל הופעה לכל אירוע בו תיקחו חלק. תכשיטים נכונים יכולים להקפיץ אפילו את הבגדים הפשוטים ביותר ולעזור לכם להשיג את האפקט הרצוי.

על איזה אירוע מדובר?
קיימים סוגים רבים של אירועים וקודם כל יש לחשוב מה מתאים לאירוע אליהן אתם מוזמנות – האם זהו דייט ראשון? האם זהו אירוע משפחתי או לחברים? האם זו חתונה ואת הכלה..? האם האירוע מתקיים בשטח פתוח או באולם סגור? בשעות הבוקר או הערב? האם האירוע הוא אירוע מהודר ומחייב או אירוע קליל ומשוחרר? כל אירוע כזה יכתיב כמובן אפשרויות אחרות, וחשוב להתאים את הבחירות שלך לאירוע. אירועים, כמו גם סיטואציות יומיומיות, מתאפיינים בקוד לבוש ובקוד התנהגות מסוים, ורוב הסיכויים הם שתרצי להשתלב באווירה הכללית ולא לענוד למשל תכשיטים יוקרתיים ולהרגיש מגוחכת באירוע בו כולם לובשים שרוואלים...

תכשיטים למפגש לא מחייב עם חברות או קולגות לעבודה
במפגש מעין זה מתבקש שלא להגזים בהופעה מהודרת מדי, הן מבחינת הבגדים והן מבחינת תכשיטים. את יכולה ללבוש בגדים שאינם שונים בהרבה מן הבגדים שאת לובשת לעבודה, או לבחור "לעלות רמה אחת" מעל בגדי העבודה, אך לא יותר מכך. תכשיטים עדינים מכסף או מגולדפילד למשל, וניתן גם בשיבוץ של אבן חן יפה, "יעשו את העבודה הנכונה".

תכשיטים לאירוע חגיגי
אירוע חגיגי, כמו חתונה או נשף, מאפשר לך להתהדר בתכשיטים מתוחכמים ויוקרתיים יותר, וניתן למשל ליצור סט מלא ותואם של שרשרת עגילים וצמיד או טבעת, אך גם כאן חשוב להתאים זאת לאווירה הכללית. כיום מקובל, יותר מבעבר, לקיים לעיתים גם אירועים חגיגיים בצורה מחייבת פחות – למשל לחגוג חתונה עם חברים קרובים בארוחת בוקר איכותית ומשובחת במקום פסטורלי וכדומה וחשוב, במקרה כזה, לא לענוד את כל תכשיטי הזהב והיהלומים שאת שומרת בדרך כלל בכספת..

תכשיטים לדייט ראשון
דייט ראשון הוא אירוע שעשוי להיות מלחיץ למדי. טעות נפוצה של נשים רבות היא להתאמץ מדי ולהשקיע בהופעתן באופן הבולט לעין. חלק מן האטרקטיביות של האישה היא במאמץ הנדרש מן הגבר למצוא חן בעיניה, ואישה המשדרת מראש מאמץ רב מדי למצוא חן, מאבדת חלק מכוח המשיכה שלה. משום כך מומלץ לבחור לדייט ראשון תכשיטים מחמיאים אך לא מוגזמים, שיעידו הן על מאמץ יתר והן על שיקול דעת קלוקל. תכשיטי כסף למשל הם בחירה בטוחה למדי לדייט ראשון. כסף היא מתכת נייטרלית בעלת צבע אפרפר מתכתי שאינו דומיננטי מדי ואינו משתלט על פריטים אחרים. משום כך הוא יפה בזכות עצמו או בשילוב עם זהב (גולדפילד) או אבני חן מסוגים שונים.

התאימו תכשיטים למבנה הגוף שלכן
תכשיטים חייבים גם להתאים למבנה הגוף של האישה ולמאפיינים פיזיים נוספים שלה, כגון גוון עור הפנים, צבע העיניים וכן הלאה. תכשיטים המשובצים באבן חן בהירה, למשל, ידגישו וישתלבו היטב עם עיניים בהירות, שרשרת עדינה תשתלב טוב במחשוף (אך לא גדול מדי..) וצמיד רגל יפה יחמיא לרגליים יפות וכן הלאה.

שלבו תכשיטים שהם "אתן"
תכשיטים, כמו פריטי הופעה אחרים, משדרים גם דברים בנוגע לסגנון שלכם ואומרים רבות עליכן. בחירה של תכשיטים מעניינים למשל, שעוצבו על ידי מעצבי תכשיטים, מעידים על אישה לא שגרתית בעלת נועזות מסוימת ויכולת לחרוג מן השגרה המקובלת. בחירה מוגזמת של תכשיטים, מאידך, עשויה לקלקל ולהעיד על פרובוקטיביות ואף על העדר טקט ופרופורציות מסוימות.

לסיכום, בחירת תכשיטים לאירוע היא סוג של אמנות. חנויות תכשיטים, הן ברשת והן ממשיות, מציעות תכשיטים רבים ובחירה נכונה של תכשיטים צריכה להתאים לאירוע ולקודים המקובלים בו, להחמיא לעונדת אותם, ולבטא "אישיות" ואמירה מבלי להיות צעקניים מדי. בחירה נכונה של תכשיטים תאפשר לכן להשיג כל זאת ולהעצים את הרושם שיוצרת כל הופעה.
שרשרת כסף בסגנון עניבה עם אבני סברובסקי אדומות בצורת פרפר
   התכשיט משתתף במבצע לפתיחת הקיץ   הרשמ...
עגיל כסף חוליות
   התכשיט משתתף במבצע לפתיחת הקיץ   הרשמ...
המוצרים הנמכרים ביותר
מגן דוד  גולדפילד  ג'יפסי  שרשרת שם  שרשרת כסף  סברובסקי  כסף  פנינה  שרשרת גולדפילד  אופל  חמסה  צמיד מרוקאי 
שתף |
כל הזכויות שמורות תכשיט בקליק (ע.מ.) 2022  |   contact@taclick.co.il
 סגור  הזז