בניית סט תכשיטים – כך עושים זאת נכון

תכשיט בקליק
הרשמה / כניסת לקוחות
סל קניות
ההזמנות שלי
בניית סט תכשיטים – כך עושים זאת נכון  מערכת תכשיט בקליק

רוצות לרכוש סט תכשיטים אך לא יודעות כיצד? המאמר שלפניכן יסביר לכן את כל מה שצריך לדעת על סט תכשיטים וכיצד לרכוש סט תכשיטים שישמש אתכן באופן הטוב ביותר

כל אישה מצוידת בתיבת תכשיטים, שמהווה את המקור שלה לשילובי תכשיטים שונים שהיא עונדת, בין אם באופן יומיומי ובין אם לאירועים חגיגיים. באופן עקרוני, כל אישה יכולה לשלב בין סוגים שונים של תכשיטים ולחבר למשל עגילים מסוג אחד עם צמיד מסוג שני או עגילים עם שרשרת וכן הלאה. עם זאת, נשים רבות מתלבטות בנוגע לשילובים השונים ואינן בטוחות מה יכול להתאים למה והאם עדיף פריט אחד או מספר פריטים. כל ההתלבטויות הללו, המקשות על כל רכישה במסגרת חנות תכשיטים, אינן הכרחיות והן יכולות להיפתר בעזרתו של סט תכשיטים.

מהו סט תכשיטים?
סט תכשיטים כולל מספר תכשיטים מסוגים שונים, כגון צמיד, תליון, עגילים וכן הלאה, המעוצבים בקווים דומים וברוח אחת. בשונה מקולקציה, שכוללת כמה פריטים המשתייכים לאותו סוג (למשל צמידים), המעוצבים בקו עיצובי זהה, סט כולל פריטים שונים, המשלימים את ההופעה.

מה היתרון של סט תכשיטים?

 • היתרון הגדול של סט תכשיטים הוא העובדה שניתן לענוד כל פריט בנפרד ואת הסט כולו יחד וליצור שילובים רבים יחד, הן של הפריטים מתוך הסט והן עם סטים נוספים. השילובים הרבים מאפשרים להתאים את הפריטים לכל הופעה, החל בפגישת עבודה וכלה באירוע חגיגי.
 • השילובים בין תכשיטים שונים עשויים להיות מתוחכמים, אך כאשר משלבים סט תכשיטים תואמים עם שמלה יפה, למשל, הפשטות של סט תכשיטים מספקת אפקט משולב ומושלם.
 • סט תכשיטים חסכוני מאוד בזמן, מהווה בחירה בטוחה כאשר צריכים להתארגן בחופזה ומאפשר לענוד את כל מרכיביו, בידיעה ברורה שכל מרכיביו תואמים באופן מושלם זה את זה.

עקרונות בחירת סט תכשיטים

 • מומלץ לא לעשות את הטעות הרווחת, ולהניח למשל שטבעת חשובה יותר מאשר עגילים. עגילים משפיעים על מראה הפנים והם מופיעים בתמונות ראש, שהן שכיחות יותר מאשר תמונות גוף מלאות.
 • כדאי לבחור סט תכשיטים שאינו יוצא דופן וייחודי מדי. סט ייחודי, בסגנון שמייצרים לעיתים מעצבי תכשיטים שונים, עשוי להתאים למטרות מסוימות, אך להיות חריג מדי לשימושים רבים אחרים. בחירה במתכות ניטרליות, כמו כסף למשל, מאפשרת להשתמש בפריטים השונים המרכיבים את הסט לכל מטרה, החל מאירועים שגרתיים וכלה באירועים חגיגיים במיוחד.
 • חשוב לחשוב מהו הסגנון שלך, ואיזה סט תכשיטים ישקף באופן הטוב ביותר את אופייך. אם את שקטה ורגועה למשל, סט תכשיטים זוהר ובולט עשוי להיות בחירה לא מוצלחת עבורך.
 • הבגדים שלך מהווים גם הם חלק מן הסגנון שלך והתכשיטים שתרכשי צריכים להשתלב בסגנון הלבוש שלך, הן מבחינת המתכת ממנה הם עשויים והן מבחינת הבחירה בשיבוצים של אבני חן ובצבעיהן.
 • מחשבה אודות ההעדפות שלך עשויה לעזור גם היא – "אני מעדיפה תכשיטים פשוטים וחלקים, שאינם מעוטרים מדי..", "המתכת המועדפת עלי היא כסף.." וכן הלאה.
 • נסי להפיק לקחים מתכשיטים שרכשת בעבר. אם את יודעת שאת מתפתה למשל לרכוש תכשיטים מסוג מסוים, אך נוטה בדיעבד שלא להשתמש בהם, חשוב להפיק את הלקחים הללו לפני הקנייה.
 • חשוב לבחור סט תכשיטים שיתאים לצרכים שלך – הגדירי באופן מפורש מה בדיוק את צריכה ועשית דרך חשובה בצמצום האפשרויות העומדות לפנייך.
 • הגדירי את התקציב שלך – הגדרת התקציב היא צעד חשוב ביותר והיא תכוון אותך אל האפשרויות הריאליות ביותר מבחינתך, לפני סקירת המלאי של חנויות תכשיטים.

לסיכום, סט תכשיטים הוא פתרון מושלם, המספק מענה למגוון של צרכים, אך חשוב להגדיר מראש את הצרכים והמאפיינים שלך, על מנת לבצע את הבחירה המושכלת ביותר.

שרשרת כסף בסגנון עניבה עם אבני סברובסקי אדומות בצורת פרפר
   התכשיט משתתף במבצע לפתיחת הקיץ   הרשמ...
עגיל כסף חוליות
   התכשיט משתתף במבצע לפתיחת הקיץ   הרשמ...
המוצרים הנמכרים ביותר
מגן דוד  גולדפילד  ג'יפסי  שרשרת שם  שרשרת כסף  סברובסקי  כסף  פנינה  שרשרת גולדפילד  אופל  חמסה  צמיד מרוקאי 
שתף |
כל הזכויות שמורות תכשיט בקליק (ע.מ.) 2022  |   contact@taclick.co.il
 סגור  הזז