רכישת שרשרת – טיפים חשובים

תכשיט בקליק
הרשמה / כניסת לקוחות
סל קניות
ההזמנות שלי
רכישת שרשרת – טיפים חשובים  מערכת תכשיט בקליק
מעוניינים לרכוש שרשרת אך אינכם מוצאים את ידיכם ורגליכם מול שפע האפשרויות? אל דאגה. אנחנו כאן על מנת לספק לכם טיפים חשובים, שיסייעו לכם להכניס סדר באפשרויות ולבחור שרשרת העונה באופן הטוב ביותר על צרכיכם.

כל אישה העונדת תכשיטים מעוניינת להיראות טוב, ושרשרת היא אחד האמצעים הטובים ביותר ליצירת הופעה שתמשוך תשומת לב מחד, ותיראה טוב מאידך. עם זאת, חשוב לדעת שקיימים מספר חוקים המשפיעים על האפקט שיוצרת השרשרת על ההופעה, וכן מספר שאלות מנחות שנדרשת האישה לשאול את עצמה לפני שהיא רוכשת שרשרת או שנדרש לשאול עצמו הגבר הרוכש עבורה את השרשרת. במאמר שלפניכם נספק לכם מדריך ראשוני לרכישת שרשרת, שאנו מקווים שיסייע לכם לרכוש שרשרת שתהלום את העונדת אותה באופן מושלם ותסייע לה להשיג את האפקט הרצוי.

מהן, אם כן, השאלות שנדרשים האישה או הגבר לשאול לפני רכישת השרשרת? לפניכם השאלות החשובות ביותר.

מהו סגנון הלבוש וההופעה שלי?
חשוב להתאים את השרשרת לסגנון ההופעה הכללית שלך, בשביל לא ליצור דיסהרמוניה בין ההופעה שלך והמסר שאת משדרת לבין השרשרת שאת עונדת. האם הסגנון שלך הוא קלאסי יותר ושמרני, או אולי מודרני, נועז ובעל אמירה חזקה ומהדהדת? האם מדובר על שרשרת בעלת אופי אישי, כגון שרשרת עליה תלויה שם או אולי שרשרת בעלת אופי יהודי וישראלי, כגון שרשרת הכוללת מגן דוד? האם זהב הוא החומר שלך או אולי פנינים, גולדפילד או כסף? כל סגנון וכל בחירה יכוונו אותך אל שרשרת מסוג שונה ואל מגוון אפשרויות אחר.

לשם מה אני רוכשת שרשרת?
זו אחת השאלות החשובות ביותר שצריכה האישה לשאול את עצמה לפני רכישת השרשרת. התשובה על שאלה חשובה זו תסייע מאוד בהגדרת מאפייני השרשרת הדרושה. חשוב לזכור ששרשרת אחת לא יכולה ולא אמורה להתאים לכל השימושים ושרשראות מסוימות הן רב-גוניות יותר, בעוד אחרות מתאימות למטרות ספציפיות או אפילו לבגד אחד מסוים. בנקודה זו משתלבות למשל שרשראות כסף היטב, כי מחירן הזול יחסית מאפשר לרכוש מספר שרשראות במחיר של שרשרת זהב אחת למשל.

רכישת שרשרת בהתאם לאורכה
שרשרת יכולה לגרום לאישה להראות גבוהה יותר או נמוכה יותר. שרשרת ארוכה בצורת V, המשתלשלת מטה לכיוון המותנים, תגרום לאישה להראות גבוהה יותר, בעוד שרשרת קצרה וצמודה לצוואר או שרשרת בצורת U מעל עצמות החזה תגרום לאישה להראות נמוכה יותר.

שתי האפשרויות הנפוצות ביותר של שרשראות הן -
• הסוג הראשון הוא שרשרת צווארון. אורכה של שרשרת כזו הוא כשלושים ס"מ, והיא מתאימה לאירועים אלגנטיים ורשמיים. במטרה להשיג את מירב האפקט של שרשרת כזו כדאי ללבוש בגד סטרפלס או בעל צווארון V.
• אם את מבקשת למשוך תשומת לב לקו הצוואר שלך, ביכולתך לענוד שרשרת באורך כארבעים ס"מ. שרשרת כזו תאפשר לאנשים לראותה ותגרום להם להתקשות להסיר ממנה את העיניים. בכל מקרה, כלל הנכון לכל שרשרת הוא לנסות לדמיין כיצד תיראה השרשרת עם התלבושת שאת מתכוונת ללבוש או עם הבגדים שסביר להניח שתרבי ללבוש עם השרשרת.

רכישת שרשרת עם אבנים
אם את מתכוונת לרכוש שרשרת משובצת באבנים, חשוב להקדיש גם להן תשומת לב. צבען של האבנים אינו צריך רק להתאים לצבעו של הבגד, אלא גם להוסיף זוהר לפנייך. ענדי תכשיט הכולל אבנים הנראות טוב עלייך, ואשר יגרמו לך לקבל מחמאות בכל פעם שתענדי אותו.


לסיכום, רכישת שרשרת מוצלחת מתחילה בהגדרה מדויקת של הצרכים עליהם אמורה השרשרת לענות. האם מדובר בשרשרת לאירוע מסוים, לבגד מסוים או סתם פשוט כי עיצובה של השרשרת מוצאת חן בעינייך? חשוב לדעת שאצלנו באתר תוכלי לבחור כל אורך שרשרת הרצוי לך. תוכלי למדוד בבית את אורך השרשרת המתאים, ולהזמין באחד ממספר אורכים סטנדרטיים או להזמין שרשרת בהתאמה אישית, כך שתתאים בדיוק לאורך המבוקש.
שרשרת כסף בסגנון עניבה עם אבני סברובסקי אדומות בצורת פרפר
   התכשיט משתתף במבצע לפתיחת הקיץ   הרשמ...
עגיל כסף חוליות
   התכשיט משתתף במבצע לפתיחת הקיץ   הרשמ...
המוצרים הנמכרים ביותר
מגן דוד  גולדפילד  ג'יפסי  שרשרת שם  שרשרת כסף  סברובסקי  כסף  פנינה  שרשרת גולדפילד  אופל  חמסה  צמיד מרוקאי 
שתף |
כל הזכויות שמורות תכשיט בקליק (ע.מ.) 2022  |   contact@taclick.co.il
 סגור  הזז